Yeni ürün

Orijinal hakiki CC3200MODLAUNCHXL geliştirme kurulu

999 öğeler

₺398.15

Sipariş listeme ekle


The SimpleLink Wi-Fi CC3200MOD LaunchPad (kimlik doğrulama modülü ile) CC3200 kablosuz mikrodenetleyici için kullanılır (MCU) değerlendirmesi geliştirme platformu, mikro denetleyici bir dahili Wi-Fi bağlantısı fonksiyonu ile ilk tek çip programlanabilir MCU. bu kurulu teknede ulaşmak için FTDI simülasyon kullanır, ve içerir paketini açmak için kullanılabilecek bir sensör deneyimi. bu kurulu doğrudan bağlı PC CCS ve IAR geliştirme araçları ile kullanım için.
bu LaunchPad sürücü desteği vardır ve yazılım geliştirme kiti (SDK), Wi-Fi protokolü fazla 40 çeşit içeren uygulamalar, İnternet uygulamaları ve MCU çevre birimleri örnektir. tek clickhereDownload son SDK ve firmware.
7.20 IAR versiyonu destek CC3200. FromhereGet ücretsiz (zamanlı lisans) değerlendirme sürümünü.
CC3200 hakkında daha fazla bilgi için, TI resmi web sitesini ziyaret edin
karakteristik CC3200MOD Wi-Fi kablosuz mikro (MCU) modülü CC3200 modülü Wi-Fi SERTIFIKALı aracılığıyla ve FCC/IC/CE belgelendirme, terminali ürün transfer edilebilir Internet-on-a-chip CC3200MOD, Wi-Fi, SimpleLink modülü ile entegre MCU çözümleri 40 pin kullanarak standart LaunchPad BoosterPack ekosistem flash bellek için FTDI tabanlı seri port ile JTAG simülasyon programlama kolay kullanıcı etkileşimi için iki düğmeler ve üç LED bir genel asenkron alıcı/verici (UART) PC USB aracılığıyla iletilir kanal olduğunu teknede çip anten ile U. FL iletken testi OOBE için demo teknede ivmeölçer ve sıcaklık sensörü mikro USB arayüzü güç kaynağı ve hata ayıklama için bağlantıları

  • tür: Iç
  • tip: telli
  • Marka Adı: KEFU
  • iletim Hızı: .
  • Birim Tipi: parça
  • Paket Boyutu: 20cm x 15cm x 10cm (7.87in x 5.91in x 3.94in)

Etiketler: Ucuz Orijinal hakiki CC3200MODLAUNCHXL geliştirme kurulu, Yüksek Kalite Orijinal hakiki CC3200MODLAUNCHXL geliştirme kurulu, Çin Ağ Kartları Tedarikçiler.

Bir değerlendirme yazın

Orijinal hakiki CC3200MODLAUNCHXL geliştirme kurulu

Orijinal hakiki CC3200MODLAUNCHXL geliştirme kurulu

Bir değerlendirme yazın

İlgili ürünler